Sledovací systém - Šmírák

sledovací systém šmírák
Sledovací systém provozu webových stránek. Sbírá, analyzuje a zobrazuje kdy, z jaké IP, kam, odkud, jakým browserem, s jakýma pluginama, s jakým rozlišením a dalšími podrobnostmi přistupovali návštěvníci na stránky. V součané době je systém spuštěn v komunitním režimu. Teď (15.9.2008) je s jeho pomocí monitorováno 42 webů.

redesign stránek - wustenrot.orangeweb.cz

wuestenrot praha
Kamarádovi Danovi jsem pomáhal vytvořit kód stránek, které navrhoval. Pokud budete potřebovat úvěr, pojistit dům nebo byt, případně sjednat havarijní nebo povinné ručení od společnosti Wüstenrot, určitě se na něj obraťe. Působí v pražské kanceláři.

redesign stránek - www.KarelErben.cz

karel erben
A opět jsem Kamarádovi Danovi pomáhal. Tentokráte jsem předělával jeho dílo tak, aby bylo lépe zpracovávané vyhledávači. Zkrátka frames pryč. Všechno hezky do jedné stránky, k tomu přidat nějaký ten styl, s chutí do toho a půl je hotovo.

internetový obchod - Veteš.cz

internetovy obchod
Co k tomu napsat? Snad jen slova, která jednou budou slovy klasika: "Víš na čem stojí budoucnost lidstva? ... Tajou ledovce ... No to taky, ale hlavně to stojí na globálnim dílování, jen nesmíš to svoje štěstíčko propást..." (film "Grandhotel 2006")

internetový obchod - m-sperky.cz

M-Sperky.cz Další instalace mého e-shopu. Už je na čase udělat o tomto systému samostatnou stránku. Umožňuje to již poměrně mnoho funkcí, tak proč to nevypustit mezi další uživatele.

petr eisenhauer © 2007 - 2008